Je kunt G-karate beoefenen op de onderstaande dagen en locaties. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een club bij jou in de buurt te vinden. Als je zelf wilt beginnen met lesgeven aan personen met een beperking, aarzel dan niet en neem contact met ons op. Wij hebben een uitgebreid aanbod voor zowel JEUGD als VOLWASSENEN.

Maandag

13:45 - 14:45
G-training (lopers)
Locatie: DIEST - vzw Martine Van Camp - Tulpenstraat 6, Diest

Trainer:
Eric Bortels
1 x per maand
> Enkel voor bewoners van de voorziening

18:00 - 19:00
G-Training (wapentraining)
Locatie: LEOPOLDSBURG - Sporthal ‘t Geleeg - Caimolaan 130, 3970 Leopoldsburg

Trainers:
Pascal Faes
Marijke Geukens

18:30 - 19:30
G-training (lopers)
Locatie: ZOLDER - vzw Het Trapke - Domherenstraat 3, 3550 Heusden-Zolder

Trainers:
Jenny Bams
Benjamin Gijsbers
Wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

19:00 - 20:00
G-training (regulier)
Locatie: LEOPOLDSBURG - Sporthal ‘t Geleeg - Caimolaan 130, 3970 Leopoldsburg

Trainers:
Pascal Faes
Marijke Geukens

Dinsdag

10:30 - 11:30
G-training (lopers + rollers volwassenen)
Locatie: TONGEREN - vzw Nederheem - Sporthal Eburonenhal - Clarissenstraat 15, 3700 Tongeren

Trainer:
Eric Bortels
2-wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

10:30 - 11:30
G-training (algemeen)
Locatie: ZONHOVEN - Woonzorgcentrum Het Dorpvelt Engstegenseweg 3, 3520 Zonhoven

Trainer:
Stefanie Verbraeke
Wekelijks
> Enkel voor inwoners van het woonzorgcentrum.

18:00 - 18:45
G-training (verstandelijke beperking)
Locatie: SINT-TRUIDEN - Basisschool voor buitengewoon onderwijs De Bloesem - Halmaalweg 31, 3800 Sint-Truiden

Trainers:
Eric Bortels
Jenny Bams
Wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

19:00 - 19:50
G-Training (algemeen)
Locatie: ZOERSEL - G-Kaido Go - Handelslei 145, 2980 Zoersel

Trainers:
Tina Reunis
Dave Gielis
Wekelijks
> Info & inschrijven: gkarate.kaidodojo@gmail.com

20:30 - 21:30
G-training (lopers ASS + fysiek en verstandelijke beperking)
Locatie: MAASMECHELEN - PTS - Europaplein 36, 3630 Maasmechelen

Trainers:
Eric Bortels
Robbert Schneider
Wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

Woensdag

09:00 - 10:00
G-training (lopers jeugd + volwassenen)
Locatie: KORTESSEM - BUSO de Dageraad - Tapstraat 12, 3720 Kortessem

Trainer:
Eric Bortels
2-wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

10:30 - 11:30
G-training (lopers + rollers volwassenen)
Locatie: BERBROEK - Intesa - Steenweg 3, 3540 Berbroek

Trainers:
Eric Bortels
Fik Billen
Wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

13:30 - 15:00
G-training (lopers volwassenen)
Locatie: ZONHOVEN - MPI Ter Heide - Jacob Lenaertsstraat 33, 3520 Zonhoven

Trainer:
Eric Bortels
Maandelijks
> Enkel voor bewoners Ter Heide

17:00 - 18:00
G-training (lopers + ASS)
Locatie: ZONHOVEN - Evenementenhal Den Dijk, Rozenkransweg 4, 3520 Zonhoven

Trainers:
Eric Bortels
2-wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

13:00 - 14:00
G-training (visuele beperking)
Locatie: KURINGEN - Honbu dojo - Slangbeekstraat 21, 3511 Kuringen

Trainer:
Eric Bortels
Op afspraak
> Info & inschrijven: eric.bortels@i-k-f.net

16:00 - 17:00
G-training
Locatie: OOSTENDE - Jules Peurquaetstraat 31, 8400 Oostende

Trainer:
Steve Cools
Trainingsuur is bespreekbaar wegens kleine groep!
> Info & inschrijvingen: steve.cools1968@gmail.com

Donderdag

18:00 - 19:00
G-training (jeugd ASS + auditief)
Locatie: HASSELT - BUSO 't KIDS - Borggravevijversstraat 9, 3500 Hasselt

Trainers:
Eric Bortels
Jo Pollaris
Wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

19:00 - 20:00
G-training (ASS + leermoeilijkheden)
Locatie: LEOPOLDSBURG - Sporthal ‘t Geleeg, Caimolaan 130, 3970 Leopoldsburg

Trainers:
Pascal Faes
Marijke Geukens

19:00 - 20:00
G-training (algemeen)
Locatie: ZOERSEL - G-Kaido Go - Handelslei 145, 2980 Zoersel

Trainers:
Tina Reunis
Peter De Raedt
Kelly Schenk
Wekelijks
> Info & inschrijven: gkarate.kaidodojo@gmail.com

19:30 - 20:30
G-training (algemeen)
Locatie: OOSTENDE - Sporthal VTI, Duivenhokstraat 92, 8400 Oostende

Trainer:
Steve Cools

20:00 - 21:00
G-training (rollers volwassenen)
Locatie: HOUTHALEN - Sporthal Laekerveld - Guldensporenlaan 16/A, 3530 Houthalen-Helchteren

Trainers:
Eric Bortels
Jo Pollaris
Wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

Vrijdag

14:00 - 15:00
G-training (rollers)
Locatie: BUGGENHOUT - vzw Avalon - Broekstraat 27, 9255 Buggenhout

Trainers:
Ludo l'Ecluse
Rudy de Ridder

15:30 - 16:30
G-training (rollers)
Locatie: BUGGENHOUT - vzw Avalon - Broekstraat 27, 9255 Buggenhout

Trainers:
Ludo l'Ecluse
Rudy de Ridder

18:00 - 20:00
G-training (jeugd ASS en/of mentale beperking)
Locatie: ZELE - Sporthal De Klodde - Dendermondebaan 10, 9240 Zele

Trainer:
Ludo l'Ecluse
Om de 2 maanden.
Seizoen 2023-2024:
29/09/2023 - 24/11/2023 - 19/01/2024 - 15/03/2024 - 07/06/2024
> Info & inschrijven: ludo.lecluse@outlook.com

20:00 - 22:00
G-training (lopers + rollers volwassenen)
Locatie: MERKSEM - Fort van Merksem - Fortsteenweg 120, 2170 Merksem

Trainer:
Koen Spitaels

Zaterdag

10:00 - 10:50
G-training (lopers + ASS beginners-jeugd)
Locatie: KURINGEN - Honbu Dojo - Slangebeekstraat 21, 3511 Kuringen

Trainers:
Eric Bortels
Jo Pollaris
Wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

11:00 - 12:00
G-training (jeugd lopers, rollers + ASS)
Locatie: KURINGEN - Honbu Dojo - Slangebeekstraat 21, 3511 Kuringen

Trainers:
Eric Bortels
Jo Pollaris
Wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

12:50 - 13:50
G-training (rollers met buddy)
Locatie: KURINGEN - Honbu Dojo - Slangebeekstraat 21, 3511 Kuringen

Trainers:
Eric Bortels
Jo Pollaris
Fik Billen
Wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net

16:00 - 17:00
G-training (ASS, 8-16 jaar)
Locatie: PELT - Dommelhof - Toekomstlaan 5, 3910 Pelt

Trainer:
Eric Bortels
2-wekelijks
> Info & inschrijven: sarah.schepers@i-k-f.net
> Deze nieuwe groep start op vanaf 27 januari 2024!

17:00 - 18:00
G-training (Jongeren + volwassenen met motorische beperking)
Locatie: DENDERMONDE - Sportcentrum Sint-Gillis -Van Langenhovestraat 203, 9200 Dendermonde

Trainers:
Ludo l'Ecluse
Rudy de Ridder